Twitter
Visit Us
YOUTUBE
YOUTUBE
LINKEDIN
Share

01 Ocak 1995 tarihinde Bursa’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimimi Bursa’da tamamlayıp 2018 yılında, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur.

 2013-2017 yılları arasında Hukuk Devleti ve Laiklik, Türkiye’de Emek ve Muhafazakârlık, Türk Toplumunda Sosyal Demokrat Etkiler, Milliyetçilik ve Devlet, Kamu Yönetiminde Dönüşüm konuları üzerine çeşitli incelemeler yapmıştır.

2014- 2017 yıllarında çeşitli fanzin, internet gazetesi ve edebiyat dergilerinde yazıları yayınlanmıştır. Aynı yıllarda ihtiyaç sahibi öğrencilere gönüllü dersler vermiştir.

2017 yılında yazdığı projelerle STK’larla ve Belediyelerle çalışmıştır. 2018 yılında bir STK tarafından oluşturulan akademik bir sempozyumun düzenleyicileri arasında bulunmuştur. Aynı STK’da 3 yıl yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

2018 yılının Eylül ayında Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat Yüksek Lisans Programı’na kabul edilmiş, Şubat 2019’da Ankara Üniversitesi tarafından açılan sınava girip Siyaset Bilimi Yüksek Lisans Programı’na kabul edilince Bursa’da eğitimine ara verip Ankara’ya dönmüştür.

2018-2019 yıllarında master öğrencisi olarak: Kurumsal İktisat, Davranışsal Finans, Kamusal Alan ve Türk Siyasal Hayatı üzerine yayınlanmamış makaleler yazmıştır. Bolu ve Kars’ta düzenlenen kongrelerde jenerasyon teorileri üzerine bildiriler sunmuştur.

2020 yılında Sağlık Bakanlığı AB ve Dış ilişkiler Genel Müdürlüğü’nün açtığı sınavda başarılı bulunmuş ve Sağlık Bakanlığı emrinde AB Uzman Yardımcısı olarak göreve başlamıştır.

Halen daha Ankara Üniversitesi’nde, Siyaset Bilimi Yüksek Lisans Programı’nda tez dönemi ve Anadolu Üniversitesi AÖF Adalet Önlisans Programı öğrencisidir.