Yükleniyor Etkinlikler
Find Events

Geçmiş Etkinlikler

Nisan 2019

ANKAra DÜŞÜNSELİ – Özel: “MİLLİ MÜCADELE VE ANKARA”

ANKAra Düşün-Seli’nin 22 Nisan 2019 tarihli Özel Panelinde "Milli Egemenliğin Yıldönümünde MİLLİ  MÜCADELE VE ANKARA'' konusu bilgilerinize sunulacak, görüş, katkı ve sorularınıza yer verilecektir.   ANKAra Düşün-Seli Özel “Milli Egemenliğin Yıldönümünde MİLLİ  MÜCADELE VE ANKARA”   Açılış Konuşmacıları: Ali  SERiNDAĞ (24.DÖNEM GAZİANTEP MV., TUPAV Başkanı) Rafet  ASLANTAŞ (ANKA Enstitüsü Başkanı) Moderatör: Dr. Sinan ERTÜRK (ANKA Enstitüsü Başkan Yardımcısı) Konuşmacılar: Prof. Dr. Derviş KILIÇKAYA (Hacettepe Üniversitesi Atatürk ve İnkılap Tarihi  Ens. Md.) Şevket Bülend YAHNİCİ (Dönem Ankara Milletvekili)   Yer: Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi Tarih ve Saat: 22 Nisan 2019 Saat:18.00 *Etkinliğimiz Ücretsizdir.

Read More
Mayıs 2019

ANKARA DÜŞÜNSELİ VI: “KÜRESEL VE BÖLGESEL NÜKLEER KAPASİTE”

ANKAra Düşün-Seli VI Panel Ankara merkezli olarak başladığımız ANKAra Düşün-Seli’nin 18 Mayıs 2019 tarihli 6. Panelinde “KÜRESEL VE BÖLGESEL NÜKLEER KAPASİTE VE KULLANIM DURUMU” konusu bilgilerinize sunulacak, görüş, katkı ve sorularınıza yer verilecektir.   ANKAra Düşün-Seli VI “KÜRESEL VE BÖLGESEL NÜKLEER KAPASİTE VE KULLANIM DURUMU” Panel Yöneticisi: Dr. Sinan ERTÜRK Konuşmacılar:  İbrahim COŞKUN Yer: Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi Tarih ve Saat: 18 Mayıs 2019 Cumartesi Saat:14.00-17.00 *Etkinliğimiz Ücretsizdir.

Read More
Haziran 2019

ANKARA DÜŞÜNSELİ VII: “KADİM TÜRK UYGARLIĞI”

ANKAra Düşün-Seli VII Panel Ankara merkezli olarak başladığımız ANKAra Düşün-Seli’nin 15  Haziran 2019 tarihli 7. Panelinde “KADİM TÜRK UYGARLIĞI” konusu bilgilerinize sunulacak, görüş, katkı ve sorularınıza yer verilecektir. ANKAra Düşün-Seli VII “KADİM TÜRK UYGARLIĞI” Panel Yöneticisi: Çağrı ÖZKAN Konuşmacılar:  Prof. Dr. Semih GÜNERİ Yer: Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi Tarih ve Saat: 15 Haziran 2019 Cumartesi Saat:14.00-17.00 *Etkinliğimiz Ücretsizdir.

Read More
+ Etkinlikleri dışa aktar
Butik Derhane Ankara Derhane Ankara işaret dili kursu