ANKAra DÜŞÜNSELİ – Özel: “MİLLİ MÜCADELE VE ANKARA”

Yükleniyor Etkinlikler
Find Events

Yaklaşan Etkinlikler

Nisan 2019

ANKAra DÜŞÜNSELİ – Özel: “MİLLİ MÜCADELE VE ANKARA”

ANKAra Düşün-Seli’nin 22 Nisan 2019 tarihli Özel Panelinde "Milli Egemenliğin Yıldönümünde MİLLİ  MÜCADELE VE ANKARA'' konusu bilgilerinize sunulacak, görüş, katkı ve sorularınıza yer verilecektir.   ANKAra Düşün-Seli Özel “Milli Egemenliğin Yıldönümünde MİLLİ  MÜCADELE VE ANKARA”   Açılış Konuşmacıları: Ali  SERiNDAĞ (24.DÖNEM GAZİANTEP MV., TUPAV Başkanı) Rafet  ASLANTAŞ (ANKA Enstitüsü Başkanı) Moderatör: Dr. Sinan ERTÜRK (ANKA Enstitüsü Başkan Yardımcısı) Konuşmacılar: Prof. Dr. Derviş KILIÇKAYA (Hacettepe Üniversitesi Atatürk ve İnkılap Tarihi  Ens. Md.) Şevket Bülend YAHNİCİ (Dönem Ankara Milletvekili)   Yer: Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi Tarih ve Saat: 22 Nisan 2019 Saat:18.00 *Etkinliğimiz Ücretsizdir.

Read More
Mayıs 2019

“GULETLE YAZA MERHABA”

  Bodrum-Gökova arasında harika bir etkinlik için sizleri bekliyoruz.   ANADOLU DENİZCİLİK KULÜBÜ DERNEGİ (ADK)’nin düzenlediği etkinliğin ayrıntıları: Tekne tur devreleri : Devre   : 18 Mayıs Cumartesi sabahtan 21 Mayıs Salı öğlene kadar Devre : 21 Mayıs Salı öğleden sonra 24 Mayıs Cuma akşamına kadar Devre   : 25 Mayıs Cumartesi günü sabahtan 28 Mayıs Salı öğlene kadar Devre : 28 Mayıs Salı öğlenden sonra 31 Mayıs akşamına kadar. İki devre talep edildiğinde %25 indirim. 2 kişilik kamaralarda kişi başı fiyat günlük 250 TL ; 4 kişilik kamaralarda kişi başı günlük 180 TL liradır. Fiyatlar, tam pansiyon (Serpme özel çok çeşitli…

Read More

ANKARA DÜŞÜNSELİ VI: “KÜRESEL VE BÖLGESEL NÜKLEER KAPASİTE”

ANKAra Düşün-Seli VI Panel Ankara merkezli olarak başladığımız ANKAra Düşün-Seli’nin 18 Mayıs 2019 tarihli 6. Panelinde “KÜRESEL VE BÖLGESEL NÜKLEER KAPASİTE VE KULLANIM DURUMU” konusu bilgilerinize sunulacak, görüş, katkı ve sorularınıza yer verilecektir.   ANKAra Düşün-Seli VI “KÜRESEL VE BÖLGESEL NÜKLEER KAPASİTE VE KULLANIM DURUMU” Panel Yöneticisi: Dr. Sinan ERTÜRK Konuşmacılar:  İbrahim COŞKUN Yer: Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi Tarih ve Saat: 18 Mayıs 2019 Cumartesi Saat:14.00-17.00 *Etkinliğimiz Ücretsizdir.

Read More
+ Etkinlikleri dışa aktar
Butik Derhane Ankara Derhane Ankara işaret dili kursu