ANKARA DÜŞÜNSELİ VI: “KÜRESEL VE BÖLGESEL NÜKLEER KAPASİTE”

Yükleniyor Etkinlikler
Find Events

Geçmiş Etkinlikler

Nisan 2019

ANKAra Düşün-Seli V

ANKAra Düşün-Seli’nin 13 Nisan 2019 tarihli 5. Programında “ORTADOĞU VE AFRİKA'DA SU SAVAŞLARI” konusu bilgilerinize sunulacak, görüş, katkı ve sorularınıza yer verilecektir. Yer: Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi *Etkinliğimiz Ücretsizdir.  ANKAra Düşün-Seli V “ORTADOĞU VE AFRİKA'DA SU SAVAŞLARI” Tarih ve Saat: 13 Nisan 2019 Cumartesi Saat:14.00-17.00 Moderatör: Dursun YILDIZ Konuşmacılar: Prof. Dr. Sencer İMER Prof. Dr. İlyas YILMAZER

Read More

ANKAra DÜŞÜNSELİ – Özel: “MİLLİ MÜCADELE VE ANKARA”

ANKAra Düşün-Seli’nin 22 Nisan 2019 tarihli Özel Panelinde "Milli Egemenliğin Yıldönümünde MİLLİ  MÜCADELE VE ANKARA'' konusu bilgilerinize sunulacak, görüş, katkı ve sorularınıza yer verilecektir.   ANKAra Düşün-Seli Özel “Milli Egemenliğin Yıldönümünde MİLLİ  MÜCADELE VE ANKARA”   Açılış Konuşmacıları: Ali  SERiNDAĞ (24.DÖNEM GAZİANTEP MV., TUPAV Başkanı) Rafet  ASLANTAŞ (ANKA Enstitüsü Başkanı) Moderatör: Dr. Sinan ERTÜRK (ANKA Enstitüsü Başkan Yardımcısı) Konuşmacılar: Prof. Dr. Derviş KILIÇKAYA (Hacettepe Üniversitesi Atatürk ve İnkılap Tarihi  Ens. Md.) Şevket Bülend YAHNİCİ (Dönem Ankara Milletvekili)   Yer: Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi Tarih ve Saat: 22 Nisan 2019 Saat:18.00 *Etkinliğimiz Ücretsizdir.

Read More
Mayıs 2019

ANKARA DÜŞÜNSELİ VI: “KÜRESEL VE BÖLGESEL NÜKLEER KAPASİTE”

ANKAra Düşün-Seli VI Panel Ankara merkezli olarak başladığımız ANKAra Düşün-Seli’nin 18 Mayıs 2019 tarihli 6. Panelinde “KÜRESEL VE BÖLGESEL NÜKLEER KAPASİTE VE KULLANIM DURUMU” konusu bilgilerinize sunulacak, görüş, katkı ve sorularınıza yer verilecektir.   ANKAra Düşün-Seli VI “KÜRESEL VE BÖLGESEL NÜKLEER KAPASİTE VE KULLANIM DURUMU” Panel Yöneticisi: Dr. Sinan ERTÜRK Konuşmacılar:  İbrahim COŞKUN Yer: Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi Tarih ve Saat: 18 Mayıs 2019 Cumartesi Saat:14.00-17.00 *Etkinliğimiz Ücretsizdir.

Read More
+ Etkinlikleri dışa aktar
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Butik Derhane Ankara Derhane Ankara işaret dili kursu