Twitter
Visit Us
YOUTUBE
YOUTUBE
LINKEDIN
Share

ABD’deki Türk derneklerinin yoğun katılımı ile 30 Nisan 2017 Pazar günü New York’ta “Ermeni Yalanlarına Son ve Şehit Diplomatlarımızı Anma Mitingi” düzenlenecek.

ABD’deki Türklerin her yıl düzenledikleri “Ermeni Yalanlarına Son ve Şehit Diplomatlarımızı Anma Mitingi”nin 13’üncüsüne Genç Türkler Derneği ( Young Turks ) , Ay Yıldız, TASFO, New York Azerbaycan Derneği, ABD Azerbaycan Diasporası, Amerika Türk Hars Birliği, Ahıska Türkleri Derneği, New Jersey Toplum Merkezi, Kırım Türkleri Amerikan Birliği, Türkistan Derneği,  Balkan Türkleri, Batı Trakya Türkleri, Dünya Uygur Kongresi, New York Kıbrıs Derneği, Amerika Atatürkçü Gençlik Derneği, Türk Dünyası, Dünya Türkleri Birliği ve TADF’a bağlı diğer üye dernekler destek vermekte.

13. Ermeni Yalanlarına Son ve Şehit Diplomatlarımızı Anma Mitingi, 30 Nisan 2017, Pazar günü saat 1 – 4 pm arasında New York’un Times Meydanında 42 Street ve 7 Avenue arasında gerçekleşecek.

Tarih: 30 Nisan 2017, Pazar Günü

Saat: 1 – 4 pm arası

Adres: Times Meydanında 42 Street ve 7 Avenue arası

 

Kaynak: http://www.turkishny.com/new-york/60-new-york/241017-new-yorkta-ermeni-yalanlarina-son-mitingi-30-nisan-2017-pazar-gunu