Twitter
Visit Us
YOUTUBE
YOUTUBE
LINKEDIN
Share
Anka başlık siyah

ANKA STRATEJİ DERGİSİ’ne Abonelik işlemleri için;

1.  ANKA Bilimsel Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. ne ait  Türkiye Garanti Bankası Ankara/Emek Şubesinde bulunan IBAN: TR02 0006 2000 7780 0006 2967 51 hesabına havale veya EFT yapmak suretiyle ödemenizi yapabilirsiniz.

2.  Aşağıda yer alan bilgilerin tarafımıza iletilmesi Abonelik işlemleri, takibi, faturalandırma ve gönderimler için gereklidir. Fatura tanzimi için T.C. Kimlik No. veya Vergi Numaranızın dekontta yer alması veya iletilmesi önemlidir.

Adı, Soyadı, 

Adres ve Posta Kodu,

Telefon,

E-mail,

(Varsa) Fatura Adresi ve Posta Kodu,

Vergi No / T.C. Kimlik No.

3.  Ödemeye ilişkin dekont ile yukarıda yer alan bilgilerin info@ankayay.com e-posta adresine gönderilmesi durumunda Abonelik İşlemleriniz tamamlanarak kayıt altına alınacak ve takibi yapılacaktır.

4.  Dergimizin basımının tamamlanması ile tarafınıza PTT posta yoluyla gönderilecektir. (PTT posta ulaşımı 1 haftaya kadar sürebilmektedir.)

5.  Fiyatlarımıza Posta ve KDV bedeli dahildir.

6.  Abonelik işlemlerinizi https://www.ankayay.com/product-page/anka-strateji-dergisi-yıllık-abonelik adresinden online olarak da yapabilirsiniz.

** Söz konusu bilgi ve belgeler elimize ulaşarak Aboneliğiniz oluşturulduğunda tarafınıza işlemlerin tamamlandığına dair bir  e-posta gönderilecektir.

 

ANKA Strateji Dergisi iki (2) ayda bir çıkar.

 

Bir yıllık abonelik fiyatları (Kargo ve Posta Bedeli Dahil)

Basılı Dergi Yurt İçi        :   80  TL (KDV dahil) (KKTC için 100 TL.)

Basılı Dergi Yurt Dışı      :   40 €

Dergi Özellikleri

ANKA Strateji Dergisi  A4 boyutunda Kuşe kağıt ve üstün baskı teknikleri ile anlaşmalı matbaamızda basılmaktadır. 

Anka başlık beyaz